CHP Teşkilatı bir araya geldi

CHP İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı ortaklığında kahvaltılı bir buluşma etkinliği gerçekleşti. Merkez teşkilatının bir araya geldiği etkinlikte İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan’da bir arada bulundular.

CHP Merkez İlçe ve İl Başkanlığı tarafından, Kepez’de kahvaltılı bir etkinlik düzenlendi. Koronavirüs sebebiyle bir araya gelemeyen teşkilat, İl Başkanlığı, Merkez İlçe, Gençlik ve Kadın Kolları olarak bir arada bir etkinliğin altına imza attılar. Saat 10.00’da gerçekleşen buluşmaya, İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, İl Genel Meclisi CHP Grup Başkanvekili Güneş Pehlivan, İl ve Merkez İlçe yöneticileri ve partililer katıldılar.

“Bundan sonraki süreç gelişmeyi gerektiriyor”
Kahvaltı öncesinde basın açıklamasında bulunan İl Başkanı Metin Ümit Ural, “Biliyorsunuz çok zor bir dönemden geçtik.  Bir salgın ile karşı karşıya kaldık ve bu salgın bir beraber olmamızı ve bir araya gelmemizi engelledi.  Bugün ancak sosyal mesafeli bir düzende maske ile oturmak durumundayız.  Bu salgın ülkemizde çok büyük hasarlar yapmasa da ekonomik olarak ve vatandaşlarımızın psikolojisini etkilediğini hepimiz yaşadık ve biliyoruz. Bizle Cumhuriyet Halk Partisi olarak Çanakkale’de,  Belediyelerimiz ile beraber bu süreçte çok iyi işler başardığımızı bizzat yaşayarak gözlemledim.  Bundan sonraki süreç tabi ki çok daha gelişmeyi gerektiriyor.

“İktidara giden yolda birlikte başaracağız”
Ben birkaç gün İstanbul’da bulundum . İstanbul’da aldığım en güzel konuyu söylemek isterim size,  Cumhuriyet Halk Partili Belediyeler birinci yılında  hesap veren bir belediyecilik anlayışı ortaya çıktı.  Belediyeler bir yıllık kazanımlarını bütün kayıt ve belgeleri ile anlattılar. Yapılan bu sunumlar basına hep açıktı.  Bu çok gurur verici bir tabloydu. Ama orada çok önemli bir mesaj vardı ‘Birlikte Başaracağız’ siz de bunu unutmayın. Artık İktidara giden yoldayız ve iktidara giden yolda  birlikte iktidar olmayı başaracağız” dedi.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com