Turan: “Uyarıları dikkate alarak bayramı geçirelim”

Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Tüm Tedbirleri, Uyarıları Dikkate Alarak Bayramı Geçirelim” uyarısında bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bayram, aile duygusunun en yoğun hissedildiği müstesna bir durum.  Çocuklarımızı özenle hazırladığımız, duygu yüklü olduğumuz müstesna günler. İçinde bulunduğumuz salgın sürecinden dolayı hem Ramazan ayında hem de Bayram’da önceki yıllara nazaran farklı günler yaşıyoruz. Sabahın ilk saatlerinde toplu kahvaltılar yaptığımız, kapı kapı dolaştığımız, büyüklerimizi, dostlarımızı ziyaretleri bu yıl ne yazık ki yapamayacağız.

Covid-19 küresel salgınından dolayı bu yıl bayramı evlerimizde geçireceğiz. Ailemizden, yakınlarımızdan uzakta idrak edeceğimiz bayram sonrasında normalleşme adımları kademeli olarak devam edecek. Bayramları bayram yapan birlikteliklerimizi ihmal etmeyelim. Mesafeler, gönül birlikteliğine engel değil. Sevdiklerimizle bir araya gelemesek de onları aramayı ihmal etmeyelim. Özellikle bu süreçte en çok bizlerin desteğine ihtiyaç duyan büyüklerimizi mutlaka arayalım, halini hatrını soralım.

Tüm tedbirleri, uyarıları dikkate alarak bayramı geçirmemiz son derece önemli. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bir kez daha bayrama kavuşturan Rabbimize hamd ediyor; şehit aileleri, gazilerimiz ve Çanakkaleli hemşehrilerimiz başta olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm Alem-i İslam’ın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyoruz.”

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com