Bayrakları Gençlerle Birlikte Dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı partisinin Çanakkale gençlik kolları üyeleri ile birlikte kutladı. Resmi törenlerin ardından partili gençlerle bir araya gelen Özgür Ceylan, esnafa ve vatandaşlara, Türk Bayrağı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesini armağan etti.

CHP Milletvekili Özgür Ceylan, 19 Mayıs’ın 101’inci yıldönümünü partisinin gençlik kolları ile birlikte seçim bölgesi Çanakkale’de kutladı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen resmi töreninin ardından, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, İl Başkan Yardımcısı Doğan Ateş, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’ın yanı sıra partililerin de iştirak ettiği çelenk törenine katılan Özgür Ceylan, törenlerin ardından gençlerle bir araya geldi. CHP Çanakkale Merkez İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği etkinliğe katılan Özgür Ceylan, esnafa ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı.

Ceylan, 19 Mayıs’ın, hem Atatürk’ün kendisinin doğum günü olarak kabul ettiği gün, hem de çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna uzanan sürecin ilk adımının atıldığı gün olduğunu belirterek, vatandaşların bayramını kutladı. Esnaf ziyaretlerinde de 19 Mayıs’ın önemine dikkat çeken CHP Milletvekili Özgür Ceylan, “Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İçe örgütleri ve Cumhuriyete gönül veren milyonlar her zaman olduğu gibi 19 Mayıs’ı yine anlamına ve ruhuna uygun olarak kutlamaktadır” dedi.

 

Haber Merkezi