Dünya Zirvesinde Bir Çanakkale Markası!

Bir Çanakkale Markası olan Çanakkale Ticaret Borsası Üyesi Mavras Organik Zeytinyağları, Dünya’nın en prestijli yarışması NYIOOC New York’tan 3 madalya ile döndü.

Çanakkale Ticaret Borsası’nın haberine göre; Mavras Organik Zeytinyağı Ayıdikeni ise ‘Delicate’ derecesinde Altın Madalya ile ayrıca Gurme seçildi. Düzenlenen yarışmada diğer zeytinyağları kategorisinde 1 Altın ve 1 gümüş madalya daha kazanarak Çanakkale’yi onurlandırdı.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen; “New York’ta düzenlenen dünyanın en büyük ve en prestijli zeytinyağı yarışması olan NYIOOC Dünya Zeytinyağı Yarışmasında Borsamız Üyesi Mavras Organik Zeytinyağlarının Türk Şirketi katılımının ilk yılında 3 zeytinyağı numunesi ile 3 Madalya alıp Dünya’nın zirvesine yerleştiğini memnuniyetle öğrendik.

Kalite standartlarından ödün vermediğini ispatlayan Mavras, ilimizin zeytinyağını tanıtımı ve yurtdışında yeni pazarlar elde etme olanakları noktasında attığı adım ile kendisini bir kez daha kanıtlamış oldu. Markamız ile gurur duyduk.

Yeni teknolojisi ve modern zeytinyağı tesisi ile zeytinin gölgesinde Girit’ten Küçükkuyu’ya göç eden bir ailenin markası olan Üyemiz Mavras firması yetkilileri Sn. Melike As, Sn. Mehmet Betil ve ekibini Çanakkale Ticaret Borsası olarak yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.”WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com