Üçüncü tema: Mücadele

Kale Grubu kurucusu İbrahim Bodur’un kişiliğiyle özdeşleşmiş ve dünden bugüne köprü kuran değerleri etrafında kurgulanan KaleTalks online sohbetlerinin üçüncüsü, ‘Mücadele’ temasıyla gerçekleştirildi.

Farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişilerin konuk olduğu ve salgın döneminde dijital mecraya taşınan KaleTalks sohbet serisi, mayıs ayında Kale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur’un dünden bugüne köprü kuran ‘Öngörü, Cesaret, Yenilikçilik, Mücadele ve Güven’ gibi değerleri etrafında şekilleniyor.

4 Mayıs’ta ‘Öngörü’ temasıyla başlayan, 8 Mayıs’ta ‘Yenilikçilik’ ile devam eden seri kapsamında 11 Mayıs’ta gerçekleşecek sohbette, genç nesillere yol gösterici olması hedeflenen ‘Mücadele’ kavramı masaya yatırıldı.

Yönetim danışmanı Fazıl Oral’ın moderatörlüğünde; Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay’ın katıldığı KaleTalks sohbeti, 11 Mayıs Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleşecek ve Kale Grubu’nun Facebook, Youtube ve Twitter hesaplarından da canlı yayınlandı.

Haber Merkezi