“İnanınca engeller ortadan kalkar”  

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Turan’ın mesajında, “Engelli kardeşlerimizin hayatlarında engel yok. Yeter ki biz onlara engel olmayalım” ifadeleri yer aldı.

 AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yayınlanan mesajda, “İnanınca, tüm engellerin ortadan kalktığını görüyoruz. Engelli kardeşlerimiz spordan sanata, eğitimden iş dünyasına kadar her alanda, herkese örnek olacak, göğsümüzü kabartan birçok başarı hikayesi yazıyor. Bizler de her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya ve onların hayatlarını kolaylaştırmaya hassasiyet göstermeliyiz. Özellikle içinde bulunduğumuz süreçte engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi, ilgili kurumlarla irtibatlarının sağlanması konusunda öncü olmalıyız.

Engelliler Haftası’nın toplumsal duyarlılığın artmasına vesile olması temennisiyle tüm engelli kardeşlerimize selamlarımız ve sevgilerimizi iletiyoruz” cümleleri yer aldı.

 Haber Merkezi