“Polisimiz güvenliğimizin güvencesidir”

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’in 10 Nisan Polis Günü ile ilgili basın açıklaması yaptı. Üzen, açıklamasında “Türk Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, güvenliğimizin güvencesi olan polislerimize kutsal ve özverili görevlerinde başarılarının devamını diliyorum. Görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı yıllar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen’in 10 Nisan Polis Günü ile ilgili yaptığı basın açıklamasına şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak ve gözetmek, kamu düzenini tesis etmek, suç işlenmesini önlemek ve suç işleyenleri adalete teslim etmek için gece gündüz demeden canı pahasına çalışan polis teşkilatımızın 175. Yıldönümü kutlu olsun.”

“GECE GÜNDÜZ FEDAKARCA GÖREV YAPIYORLAR”
“Polislerimiz, ülkemizde barış ve kardeşliğin garantisidir. Meslekler içinde fedakarlıklarıyla özel bir yere sahiptir. Gücünü halktan ve kanunlardan almaktadır. Ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapmaktadır.”

“Tüm tehditlere karşı cesaretle savaşan polislerimiz; milletimiz tarafından her zaman saygı ve şükranla hatırlanacaktır. Türk Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, güvenliğimizin güvencesi olan polislerimize kutsal ve özverili görevlerinde başarılarının devamını diliyorum. Görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı yıllar temenni ediyorum.”

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com