“Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız!”

Gelibolu Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı dezenfekte çalışmalarına son hız devam ediyor. Belediye tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada “Siz evde, biz görevde bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Lütfen uzmanların uyarılarını dikkate alalım ve evimizde zaman geçirmeye devam edelim” ifadelerine yer verildi.

Yaklaşık 3 aydır insanlığı tehdit eden ve dünya genelinde ölümlere yol açan yeni nesil COVİD-19 yeni nesil Corona virüsü nedeniyle gerçekleştirilen dezenfekte çalışmaları son hız devam ediyor. Hem ulusal hem de yerel anlamda yapılan çalışmalarda memleketin her köşesi, dip bucak temizleniyor.

Gelibolu Belediyesi’nin haberine göre; Gelibolu Belediyesi de bu yöndeki hijyen çalışmalarına hız verdi. İlçedeki pek çok yol, iş yeri, kamuya açık alan belediyeye bağlı ekiplerce dezenfeke edildi. Vatandaşlardan ise bu süreçte evde kalmaları istenerek ‘Evde kal’ çağrısının hayatı önemi bir kez daha yinelendi.

Belediye’den konuyla ilgili yapılan açıklamada “Siz evde, biz görevde bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Lütfen uzmanların uyarılarını dikkate alalım ve evimizde zaman geçirmeye devam edelim” ifadelerine yer verildi.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com