Ev ve iş yerleri dezenfekte edildi

Çan Belediyesi, Corona virüsüyle mücadele kapsamında ev ve iş yerlerinin dezenfekte edildiğini duyurdu. Belediye Başkan Bülent Öz, “Vatandaşlarımızın sağlığını önemseyen hizmet anlayışımız ile her türlü imkanımızı seferber ediyor; belediyemizin ekip ve ekipmanlarını hijyen kuralları doğrultusunda halkımızın sağlığını düşünerek faaliyetlerimizi yürütüyoruz” açıklamasında bulundu.

Corona virüsüyle mücadele hem ulusal hem de yerel anlamda devam ediyor. Geçtiğimiz gün Çan’da da bu yönde yapılan dezenfekte çalışmalarının kapsamı genişletildi. Çan Belediyesi’ne bağlı ekipler vatandaşların talepleri doğrultusunda ev ve iş yerlerini dezenfekte etti.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz de konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Vatandaşlarımızın talepleri ile ev, apartman ve iş yerlerini de dezenfekte ediyoruz. Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Çan Belediyesi olarak vatandaşlarımızın talep etmesi durumunda ev, apartman ve işyerlerini de ilaçlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığını önemseyen hizmet anlayışımız ile her türlü imkanımızı seferber ediyor; belediyemizin ekip ve ekipmanlarını hijyen kuralları doğrultusunda halkımızın sağlığını düşünerek faaliyetlerimizi yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com