Yenice lütfen evinde kal

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle Türkiye’de alınan tedbirler kapsamında, vatandaşların evlerinde kalmaları önem arz ediyor. Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, sosyal medya hesabından vatandaşlara seslendi.

Tüm dünyayı etkisi alan ve çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs, Türkiye’de de yayılmaya başladı. Türkiye’deki vaka sayılarındaki artışlardan ötürü üst düzeyde tedbirler alınmaya devam ediliyor. Evde kalmanın hayati önem taşıdığı içinde bulunduğumuz bu günlerde Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar vatandaşlara seslendi.

Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Koranavirüsle mücadele kapsamında Belediyemiz hizmetleri devam etmektedir. 22 Mart 2020 Pazar günü saat:08.00 itibarı ile İlçemiz tüm cadde ve sokakları ile çöp konteynırları çevreye zarar vermeyen dezenfektan malzemeleri ile temizlenecektir. Belediyemiz ekiplerinin hizmetlerini sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi için siz değerleri vatandaşlarımızın desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. 21 Mart 2020 Cumartesi akşamı özellikle yoğun olarak kullandığımız İlçemiz işlek cadde ve sokaklarına araç park etmemeniz, araçlarınızı İlçemiz Pazaryeri Meydanı, Marmara Parkı Arkası ve Okul Bahçelerine toplu olarak park etmeniz, dezenfektan çalışmaları esnasında dışarıda bulunmamanız hayati önem arz etmektedir. Uyarıları dikkate alarak, evlerinizde kalmanızı rica ederiz” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com