Böyle hizmet görülmedi!

Gökçeada Belediyesi, COVİD-19 salgılı dolayısıyla evde kalma sözü veren vatandaşlara öyle bir hizmet sundu ki diğer ilçelerde yaşayan vatandaşlar adalılara imrendi.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, geçtiğimiz gün gazetemize yaptığı açıklamada evlerinde kalma sözü veren adalılara Netflix üyeliği hizmeti verileceğini açıkladı. “Evde Kal Türkiye” sloganıyla Koronavirüs’ten korunma tedbirleri kapsamında evlerinde kalan vatandaşlar için belediyeler de hizmette yarışır oldu.

Gökçeada Belediyesi, evde kalanlara 7-24 hizmet verme ve yaşlı vatandaşların her ihtiyacını karşılama sözü verirken evde kalanlara da canları sıkılmaması için diledikleri kitabı getirirken isteyene de Netflix üyeliği hizmeti sunacaklarını açıkladı.

“HAYDİ GÖKÇEADA EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL!”
Başkan Çetin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Evde kalma sözü verene Netflix hediye! Gökçeada Belediyesi olarak Koronavirüs mikrobunun yayılmasının önüne geçilmesi için gerekmedikçe evden çıkılmaması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden evde kalma sözü verene Netflix aboneliği hediye ederek sizlere evinizde sinema, dizi, belgesel izleme fırsatı sunuyoruz. Haydi Gökçeada evde kal, sağlıklı kal!”

H.Emel Sayın

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com