Siz yeter ki evde kalın

Çanakkale Belediyesi tarafından 65 yaş üstü kentliler için koronavirüs tedbirleri alındı. Virüsle mücadele eden Çanakkale Belediyesi kıdemli kentliler için önemli bir duyuruda bulundu.

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs vakalarının Türkiye’de de çıkması üzerine, kentte tedbirler alınmaya başlandı. Çanakkale Belediyesi tarafından 65 yaş üstü vatandaşlar için önemli bir duyuru yapıldı.

Belediye tarafından yapılan duyuruda, “Salgın hastalık risklerine yönelik çalışmalar kapsamında 65 yaş üstü kentlilerin market ve eczane alışverişi ile ön ödemeli su kartı yükleme işlemleri Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

Sosyal izolasyonu sağlamanın ve gerekmedikçe evden dışarı çıkmamanın önemli olduğu Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle, Çanakkale Belediyesi de 65 yaş üstü kentlilere talep etmeleri halinde market ve eczane alışverişi ile ön ödemeli su kartı yükleme işlemlerinde destek veriyor.

Hafta içi ve hafta sonu 08.30-18.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek bu hizmete ilişkin başvuru ve ayrıntılı bilgi için 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com