“Attığın her adımda cesur ol!”

Çanakkale’de 63 yıl önce doğan ve doğduğu günden bu yana Çanakkale’nin ve Türkiye’nin gücü olan Kale Grubu tarafından, Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105. Yıl dönümü vesilesiyle bir film hazırlandı. Hazırlanan film kısa sürede binlerce vatandaş tarafından paylaşıldı ve izlendi.

Kale grubunun haberine göre; Çanakkale’de 63 yıl önce doğan ve bugünlerini borçlu olduğu topraklara duyduğu şükran ve vefayı her fırsatta hissettiren Kale Grubu, Çanakkale Zaferi’nin 105. Yıldönümü için duygu yüklü bir film hazırlattı.

Tarihi Gelibolu yarımadasında çekilen ve epik görüntülerin öne çıktığı film, “Ucunda memleket varsa attığın her adımda cesur ol!” söylemiyle izleyen herkese umut dolu ve cesur olma, birlik ve beraberlikle davranma mesajlarını güçlü bir şekilde veriyor.

Ellerinde meşalelerle yürüyen öğretmen, çiftçi, balıkçı, kadın-erkek, genç-yaşlı toplumun her kesiminden insanın sahilde buluşarak ‘Çanakkale Geçilmez’ vurgusu yaptıkları film, son teknoloji drone tekniğiyle çekildi. Modiki Reklam Ajansı ve Nople Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve ünlü oyuncu Taner Ölmez’in seslendirdiği film, Kale Grubu’nun sosyal medya hesabından #GecilmezOl etiketiyle paylaşıldı.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com