Protokolden 18 Mart Mesajları

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla, Çanakkale’de protokolün önde gelen isimleri anma mesajları yayınladı.

Çanakkale’de protokolün önde gelen isimleri 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla mesajlar yayınladı. İşte onlardan bazıları:

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı: “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferini kutluyor; başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşları ve topraklarımızı vatan kılan Aziz Şehitlerimizin ve Gazilerimizin manevi hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Ruhları şad olsun.”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan: “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Çanakkale Zaferi’miz kutlu olsun.”

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu: “Bu toprakları bize vatan olarak emanet eden bütün şehitlerimizi, başta Anafartalar Kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanı ve milleti için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden bütün kahramanlarımızı rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.”

CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: “Bir savaşa ev sahipliği yapsa da barışın ve kardeşliğin kenti olarak anılan Çanakkale’den, büyük zaferin 105. yılını kutlar, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anarım.”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan: “Dünya tarihinin akışını değiştiren, Çanakkale’yi dünyadaki ‘geçilemeyen’ tek şehir yapan, vatan toprağına özgürlüğü, bizlere de barışı emanet bırakmış olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 105. Yıl dönümü sebebiyle yaptığım konuşmamı izlemeniz dileğiyle…”

Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı: “Çanakkale Deniz Zaferinin 105.Yıl dönümünü kutluyor, Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com