Virüs testi için en yakın hastane Bursa’da!

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter
Sağlık Bakanlığı, Corona virüs riskine karşı hastaların test için başvurabilecekleri hastanelerin listesini yayınladı. Yayınlanan listede Çanakkaleli vatandaşların başvurabileceği en yakın hastanelerin Bursa’da olduğu görüldü.

Tüm dünyayı etkileyerek küresel salgın haline gelen ve sonunda Türkiye’de de etkisini göstermeye başlayan Corona virüsüne karşın Sağlık Bakanlığı harekete geçti. Bakanlık, virüs incelemesi yapılabilecek hastanelerin listesi paylaşıldı. Listede Çanakkaleli vatandaşların başvurabileceği en yakın hastanelerin ise Bursa Şehir Hastanesi ve Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi olduğu görüldü.

İŞTE O HASTANELER!

Adana Şehir Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bursa Şehir Hastanesi, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Eskişehir Şehir Hastanesi, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Isparta Şehir Hastanesi, Kartal Dr. Lütfe Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir Dr. Suat Ceren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kayseri Şehir Hastanesi, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yozgat Şehir Hastanesi.


Bu haber 15/03/2020, Pazar günü yayınlandı, 488 defa görüntülendi
*