“Umut yeşertmeye devam edeceğiz!”

Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi öğrencilerinin yetiştirdiği meşe fidanlarından 250 tanesini Ayvacık Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri tarafından TEMA Vakfı gönüllülerinin önderliğinde toprakla buluşturuldu. TEMA Vakfı Ayvacık İlçe Sorumlusu Elif Öner, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çocukların fidan dikerken yaşadıkları heyecanı ve gözlerindeki ışığı görmek benim için masalsı bir mutluluk. Umut yeşertmeye devam edeceğiz”dedi.

Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi öğrencilerinin meşe fidanlarından 250 tanesini Ayvacık Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri tarafından vw TEMA Vakfı gönüllülerinin önderliği ile birlikte toprakla buluşturularak doğaya armağan edildi.

Fidanlar, Ayvacık’ın Fatih Mahallesi’nde öğrenciler ve onlara eşlik eden velilerle birlikte dikildi. Dikim işleminden sonra öğrenciler piknik yaparak güzel günün tadını çıkartırken TEMA Vakfı Ayvacık İlçe Sorumlusu Elif Öner ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, çocukların fidan dikerken yaşadığı heyecana değinerek şu ifadelere yer verdi:

“Çocuklarımızın doğada geçirdikleri zamanın artması, doğayı hissederek, dokunarak, koklayarak ve işiterek farklı tecrübeler yaşamasını istiyoruz. Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri ile fidan dikimi düzenledik. Çocukların fidan dikerken yaşadıkları heyecanı ve gözlerindeki ışığı görmek benim için masalsı bir mutluluk. Umut yeşertmeye devam edeceğiz.”

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com