ÇTSO ile Bahçeşehir Koleji Protokol imladı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Bahçeşehir Okulları A.Ş. arasında oda üyeleri ve personelini kapsayan indirim protokolü, geçtiğimiz gün ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde imzalandı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde geçtiğimiz gün gerçekleştirilen imza töreninde, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Tennioğlu, Genel Sekreter Sema Sandal, Çanakkale Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü Ebru Doğan ve Kurumsal İletişim Müdürü Derya Seçer hazır bulundu.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu konuyla ilgili yapmış olduğu değerlendirmede, “Çanakkale’ye son dönemde eğitim kurumlarının ilgisinin artmasından son derece memnunuz. Eğitimde rekabetin kaliteyi arttıracağını düşünüyoruz. Çanakkale’mize yatırım yapan herkese kapılarımız ve imkanlarımız sonuna kadar açık. Çanakkale Bahçeşehir Koleji yetkilileri ile odamızın üyeleri ve çalışanlarının Çanakkale Kampüsü’nde yaptıracakları yeni kayıtlarda ilgili eğitim ve öğretim yılına dair ilan edilen güncel eğitim ücretleri üzerinden %10 oranında ‘Eğitim İndirimi’ verilecek olup bu oran 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır” ifadelerinde bulundu.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com