Yalçın Belediyeye seslendi

Koronavirüsün hızla yayıldığı bu günlerde, hijyenin ve su kullanımının önemini hatırlatan MHP’li Belediye Meclis Üyesi Evren Yalçın, belediyeye seslendi.

Tüm Türkiye, koronavirüs konusunda teyakkuza geçti. Virüsün yayılmaması ve bulunmaması için alınan önlemler ve tedbirler üst seviyeye çıkartılırken, Çanakkale için MHP’li Belediye Meclis Üyesi Evren Yalçın bir öneride bulundu. Yalçın, su borçlarını ödeyemeyen vatandaşların suları açılsın, su yükleyemeyen insanların su kartlarına ise 10 ton su yüklemesi yapılsın dedi.

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Evren Yalçın, hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde Çanakkale Belediyesi’ne seslendi. Su kesintileri olmaması gerektiğini belirten Yalçın, “Çanakkale Belediyemizi, koronavirüsün yayılmasını engelleme noktasında, borcundan dolayı suları kesilen vatandaşlarımızın işyeri ve evlerinin sularını bir süreliğine açılması, akıllı sayaçlarına parası olmadığı için yükleme yapamayan vatandaşlarımıza da kredi olarak en az 10 ton su yüklenmesi konusunda göreve davet etmek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com