Fitness merkezinde tarife değişti

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi büyük bir eksikliği gidererek, Fitness Merkezi açmıştı. Açılan merkez kısa sürede çok sayıda vatandaş tarafından kullanılmaya başlarken, oldukça beğeni topladı. O, fitness merkezinde ücret tarifesi değişti.

ÇOMÜ Terzioğlu Yerleşkesi içerisinde yer alan Hasan Mevsuf Kapalı Spor Salonu içerisinde, spor salonunun birinci katında ÇOMÜ Fitness Merkezi açılmıştı. Fitness merkezi bin metrekare alana ve 7 metre tavan yüksekliğine sahip olmasından dolayı oldukça beğenilmişti.

Kilo alma, kilo verme, vücut geliştirme, fitness, pilates ve aerobik alanlarında hizmet veren ve çok sayıda vatandaşın faydalandığı tesisin ücret tarifesi değişti.

“Öğrenci 65 TL”
Yeni tarifeye göre öğrenciler için aylık fitness merkezini kullanmanın ücreti 65 TL, kamu personeli için 95 TL ve sivil vatandaşlar için 120 TL olarak belirlendi.  Öte yandan tesisin çalışma saatleri hafta içi sabah 08.00, akşam 21.00 olurken, Cumartesi günü ise sabah 10.00, akşam 20.00 olarak belirlendi. Pazar günleri ise tesis kapalı…

“Son giriş saati 20.00”
Hafta içi, spor merkezi akşam girişinde ise dikkat edilecek bir noktanın altı özellikle çizildi. Hafta içi, 21.00’de kapanan fitness merkezinden faydalanmak isteyen vatandaşlar için salona son giriş saati 20.00…

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com