“Farklılıkların farkındayım!”

ÇABAÇAM tarafından yapılan açıklamada Türkiye Özel Okullar Derneği’nin katkıları ile ‘Farklılıkların farkındayım’ isimli Eğitmen Eğitimi düzenlendi.

ÇABAÇAM’dan yapılan açıklamada, Türkiye Özel Okullar Derneği’nin katkıları ile “Farklılıkların Farkındayım” isimli IV. Eğitmen Eğitimi gerçekleştirildiğiifade edilerek şöyle dendi:

“Türkiye Özel Okullar Derneği Komisyonu Üyelerinden Ayça Karatepe, Burcu Tiftik, Sinem Yaraşan ve Zeynep Hayta,  ‘Bireysel Farklılıklarla Tanışıyorum’ , ‘Yaratıcı Aktivitelerle Daha Dikkatliyim’ , ‘Duyguların Gücü’ ve ‘Birlikte Neler Başarabiliriz?’  konularında oturumlarını gerçekleştirdiler. Prof. Dr. Belma Tuğrul ise misafirimiz olarak eğitim sürecinde bizlere eşlik etti. Bu  eğitimimizin gerçekleşmesini sağlayan Değerli Prof. Dr. Ebru Aktan Acar hocamıza, katkıları ile desteklerini esirgemeyen Değerli Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği’ne ve eğitimimizi gerçekleştiren Ayça Karatepe, Burcu Tiftik, Sinem Yaraşan ve Zeynep Hayta Hocalarımıza teşekkürlerimizi sunmaktayız.”WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com