Başkan konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, geçtiğimiz gün Rotary Kulüp Yönetimi ile Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Yönetimini makamında ağırladı. Gökhan dün ise İl Yönetimi ile bir araya geldi.

Belediyenin haberine göre; İlk olarak Rotary Kulüp Yönetimini ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Heyetin ziyareti, kulüp faaliyetleri ile güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetle son buldu.

Başkan Gökhan ardından, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Yönetimini makamında ağırladı. Bir süre önce gerçekleşen Merkez İlçe Kongresinin ardından Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve yönetimi tebrik eden Başkan Gökhan, ekibe çalışmalarında başarılar diledi. Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’ın Başkan Gökhan’a plaket takdiminde de bulunduğu ziyaret, karşılıklı sohbet ve toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Başkan Gökhan, dün ise öğle saatlerinde makamında İl yönetimini ağırladı. Yeni İl Başkanı Metin Ümit Ural’la bir araya geldi ve istişarelerde bulundu.

Gerçekleşen ziyaretle ilgili Başkan Gökhan, “Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Başkanı Sayın Metin Ümit Ural ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlarımıza ziyaretleri ve vatanseverliğim üzerine yapılan karalama kampanyasına karşı vermiş oldukları destekleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com