Ödüllü CV yarışması dikkat çekecek

İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından, ÇOMÜ öğrencilerine yönelik, ödüllü cv yarışması düzenlenecek. Yarışmaya son başvuru tarihi 23 Mart olarak açıklandı.

İŞKUR İl Müdürlüğü’nün haberine göre; İŞKUR İl Müdürlüğü, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencilerine özel ödüllü 2. Özgeçmiş (CV) yarışması düzenliyor. Özgeçmişlerini hazırlayan ÇOMÜ öğrencileri son başvuru tarihi olan 23 Mart, saat 23.59’a kadar https://iskulubu.com/iskur-cv-yarismasi/ web adresinde yer alan başvuru bölümüne yükleyebilecekler.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencilerinin iş hayatına adım atarken etkili CV’ler hazırlaması, iş görüşmelerinin olmazsa olmazı CV‘lerin özgün içerik ve tasarımla oluşturması amacıyla ödüllü 2. CV Yarışması başvuruları başladı. Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu tarafından düzenlenen yarışmaya sadece Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi öğrencileri katılabiliyor.

Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan CV yarışması hakkında yaptığı açıklamada “Üniversite öğrencilerimizin mezun olduktan sonra başlayacakları iş arama sürecinde dikkat çekecek ve kendilerini ifade edecek özgeçmişlerini şimdiden hazırlamış olmaları onları bir adım öne taşımakta. Bu nedenle öğrencilerimizi teşvik etmek adına artık geleneksel hale getirdiğimiz ödüllü CV yarışmasını bu yıl da düzenliyoruz. Özgün tasarım ve içeriğe sahip CV’lerin sahibi öğrencilerimizi 31 Mart Salı günü saat 13.00’te ÇOMÜ Troya Kültür Merkezi’nde düzenlenecek İŞKUR Kariyer Günü etkinliğimizde açıklayıp ödüllerini teslim edeceğiz.’’ dedi.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com