Şahin görevi devraldı

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları’nda, dün devir teslim töreni gerçekleşti. Gerçekleşen törende, yeni başkan Nesrin Şahin, bir önceki başkan Dilek Zeynali’den görevi resmen teslim aldı.

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları’nda geçtiğimiz gün devir teslim töreni heyecanı yaşandı. Merkez İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen devir teslim töreninde, Nesrin Şahin geçmiş dönem Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Zeynali’den görevi teslim aldı.

“Bu büyük bir görevdir”
Gerçekleşen törende konuşan ve görevi devreden Dilek Zeynali, “Açıkçası ben bu kadar büyük bir kutlama beklemiyordum. Bu görevler çok önemlidir. Görevleri aldığımız süre boyunca çok büyük emekler sarf ettik. Arkamızda kocaman bir kadın ekibi var. Bu ekip olduğu için 2 yıl önce bu çalışmaya evet dedim. Bir tık daha üste nasıl çıkarız hedefimiz o olmalıdır. Kadın politikaları ile ilgili eğitimler almalıyız. Parti kadın kolları destek görmelidir. Nesrin’in bunun mücadelesini vereceğinden eminim. Bu büyük bir görevdir” ifadelerinde bulundu.

“Mücadeleye devam edeceğiz”
Yeni Başkan Nesrin Şahin ise yapmış olduğu açıklamada, “Güzel bir ailenin içerisinde bulunmaktan onur duyuyorum. Her zaman içimdeydi, bir takım sorumluluklar. Yapı olarak kaderci bir yapıda hiçbir zaman olmamışımdır. Elimizi taşın altına koyarak, mücadelemize devam etmeyi düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com