“Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır”

Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(ÇASİAD) Yönetim Kurulu Başkan,ı ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve şehit ailelerinden oluşan heyet, ardından İSTEK 1915 Okulları Kurucu Temsilcisi Merih Utkular, Kampüs Müdürü Uğur Koyuncu ve Veli İlişkileri Müdürü Gözde Nalbant ÇASİAD’ı ziyaret etti. Ziyarette ÇASİAD Başkanı Semih Başaran “Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır” dedi.

ÇASİAD’ın haberine göre; Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ziyarette ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, şehit aileleri ve gaziler ile bir süre görüştü. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, şehit aileleri ve gazilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ve şükran duygularını ifade etti.

“KALİTELİ EĞİTİM HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR”
ÇASİAD daha sonra İSTEK 1915 Okulları Kurucu Temsilcisi Merih Utkular, Kampüs Müdürü Uğur Koyuncu ve Veli İlişkileri Müdürü Gözde Nalbant’ı ağırladı. İSTEK 1915 Çanakkale Okulları 2020-2021 Erken Kayıt Dönemi için ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ile kurumsal indirim protokolü imzaladı. Protokolü ÇASİAD Başkanı Semih Başaran ile İSTEK 1915 Çanakkale Okulları Kurucu Temsilcisi Merih Utkular imzaladı. İndirim protokolüne göre, ÇASİAD Üyelerine ve ÇASİAD personeline 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi yeni kayıtlarda erken kayıt indirimlerine ek olarak ayrıca %5 indirim imkanı sağlanacak.

Öte yandan ziyarette konuşan ÇASİAD Başkanı Semih Başaran, “Kaliteli eğitim her çocuğun hakkıdır. Ekonomisi güçlü, toplum yapısı sağlam, dünyaya öncülük eden ülkeler arasında yer almak için nitelikli, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, kaliteli eğitim almış nesiller yetiştirmemize bağlıdır. ÇASİAD olarak eğitime her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz. Derneğimizi ziyarete gelen Okul temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com