Ekin Beril’in albümü çıktı

1993 doğumlu Çanakkaleli Ekin Beril, ilk albümü Dualite ile müzik piyasalarına giriş yaptı. Şimdiden piyasaları sarsmaya hazırlanan yetenekli şarkcının son albümünde, Uzayın Dibi , Deli Bir Rüya, Petrichor, Zaman II, Ha ha, Biraz Sussana, Bükülür Galaksiler, Sakin gibi şarkılar da yer alıyor

Çanakkaleli şarkıcı Ekin Beril, kendine has tarzı ile kısa sürede çok sayıda kişiye ulaşarak kendine geniş bir kitle edinmişti. Genç sanatçı sonunda yeni albüm çalışmalarını tamamlandı. Dualite isimşe albümüyle piyasalara giriş yapan Beril, oldukça beğen, topladı.

Beril’in yeni albümde yer alan olan şarkılardan birisi Uzayın Dibi’nin teaserı ise geçtiğimiz gün yayınlandı. 22 Şubat’ta Youtube’a yüklenen video klibin tanıtımı kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi. Şarkı, böylece merakla beklenen albümün de habercisi oldu.

Ve nihayetinde 28 Şubat’ta ise genç şarkıcının albümü piyasaya çıktı. Şimdiden piyasaları sarsmaya hazırlanan yetenekli şarkcının son albümünde, Uzayın Dibi’nin yanı sıra, Deli Bir Rüya, Petrichor, Zaman II, Ha ha, Biraz Sussana, Bükülür Galaksiler, Sakin gibi şarkılar da yer alıyor.

Esra Çanlı

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com