Çanakkale’nin En büyük spor merkezi açıldı

Bin 300 metrekare büyüklüğe sahip olan ve birbirinden farklı hizmetleri içerisinde barındıran, Çanakkale’nin en büyük spor kompleksi Sky Life Fittness World, geçtiğimiz gün açıldı. Gerçekleşen açılış törenine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Salih Yıldız’da katıldı.

18 personelle, bin 300 metrekare alanda geçtiğimiz gün gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını açan SKY Life Fittness World, Çanakkale’nin en büyük spor kompleksi olarak, Cumhuriyet Meydanı’nın hemen arkasında, kente hizmet etmeye başladı. Dün saat 14.00’te gerçekleşen açılışa Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve ÇASİAD Yönetim Kurulu Üyesi Salih Yıldız’da katıldı.

“18 havalandırma motoru ile ferah bir ortama sahibiz”
Mekan ile ilgili bilgileri kamuoyu ile paylaşan işletmenin ortaklarından Emre Altay, “Bugün Çanakkale’nin en büyük spor kompleksinin açılışına şahit olduk. Alanımız yaklaşık bin 300 metrekare büyüklüğünde. Yaklaşık 18 tane havalandırma motor sistemiyle çalışıyor.

“Masaj, sauna ve hamamda bulunmakta…”
Muazzam bir ferahlığa sahibiz. Salonun birinci katında SPA merkezimiz yani masaj, sauna ve hamamımız bulunmakta. Solaryum alanımız da mevcut. Birinci katımızda serbest ağırlık, body building bölümümüz ve crossfit alanımız bulunuyor.

“Çanakkale’nin en büyük pilates stüdyosuna sahibiz”
İkinci katta cardio aletlerin hepsi profesyonel biçimde bulunakta. Yine ikinci katta 75-80 metrekare civarında Çanakkale’nin en büyük pilates stüdyosu bulunuyor. Pilates, zumba, tabata ve çeşitli organizasyonların yapıldığı alan var. Yine ikinci katta spinning bölümü bulunuyor. Kareografik müzik ile yapılan spinning aktivitesi esnasında yaklaşık 900 kalorilik yağ yakımı sağlanıyor.

“Yaklaşık 18 personelimiz var”
Son katımızda üyelerimizin, personelimizin veya antrenörlerimizin dinlenebileceği bir alan mevcut. İçeride yaklaşık 18 personel mevcut. Dört temizlik görevlisi, on antrenörümüz, dört danışmanımız ve bir kafe personelimiz mevcut” açıklamasında bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com