TSM Korosu’ndan unutulmaz konser

Bayramiç Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, belediye düğün salonunda sevgi ve aşk şarkıları seslendirdi. Salonu dolduran Bayramiçliler, büyük bir keyifle şarkılara eşlik etti.

Bayramiç Belediyesi’nin haberine göre; belediye bünyesinde oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu, ‘Aşk ve sevgi şarkıları’ temalı konser verdi. Halkın büyük ilgi gösterdiği konserde Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ermiş, İl Genel Meclis Üyesi Zeki Sezer, CHP İlçe Başkanı Emin Fidan, İYİ Parti İlçe Başkanı Ziya Erol, MHP İlçe Başkanı Ali İhsan İşçen, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli yerlerini aldı.

Atiye Tutkun’un sunumunu yaptığı ve Hakan Çelik’in yönettiği konserde koro, Türk Sanat Müziği’nin birbirinden güzel eserleri seslendirerek dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin sonunda tüm koroyu tebrik edip Şef Hakan Çelik’e çiçek veren Başkan Mert Uygun şöyle konuştu:

“AŞK BAYRAMİÇ’TE GÜZEL”

“Hepimiz için önem taşıyan 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle çok güzel bir konser dinledik. Çok keyifli bir akşam geçirdik. Tüm koroya teşekkür ediyorum. Sevgiden hiçbir zaman mahrum kalmayacağınız bir ömür dileğiyle 14 Şubat Sevgililer Gününüzü kutluyorum. Bu akşam sizlere ayrıca bir duyurum olacak. Artık çalışmalarımıza yeni bir sloganla devam edeceğiz. Geçekleştirdiğimiz işlere ‘Hayat Bayramiç’te güzel’ mührünü vuracağız. Bu akşam da dinlediğimiz aşk şarkılarından oluşan muhteşem konserin sonunda görüyoruz ki ‘Aşk Bayramiç’te güzel” dedi.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com