Mustafa Kurt törenle uğurlandı

2014-2019 döneminde, Cumhuriyet Halk Parti’sinden Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüten ve kentte hizmetleri bulunan, mimar Mustafa Kurt, belediye binası önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Kalp krizi geçirerek aramızdan ayrılan ve geride sevenlerini bırakan Mustafa Kurt için dün Belediye önünde tören düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ile ailesi ve çok sayıda seveni katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileklerinde bulundu. Başkan Gökhan; “Çok sevdiğimiz Mustafa kardeşimizi uğurlamak için bir araya geldik. İyi bir insanı kaybettik. Onunla 5 yıl Belediye Meclisinde birlikte çalıştık. Gerçekten görev yaptığı süre içerisinde Çanakkale için çok çalıştı. Hatıralarımızda onu hep bu yönleriyle hatırlayacağız. Onu kaybettiğimiz için çok üzgünüm ama iyi bir insanı tanımış olmaktan dolayı da mutluyum. Belleğimizde her zaman iyi bir insan olarak kalacak. Mustafa kardeşimizi her zaman sevgi ve saygı ile anacağız” dedi.

Başkan Gökhan’ın konuşmasının ardından Kurt, okunan dualar ile son yolculuğuna uğurlandı. Gündem Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com