Personele emeklilik vedası

1995 yılından bu yana Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde görev alan Aysun Kırcan, 32 yıllık mesaisinin ardından müdürlük personeli tarafından emeklilik hayatına uğurlandı.

32 yıllık çalışma hayatının sonrasında emekliliğe hak kazanan Aysun Kırcan, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli tarafından düzenlenen veda töreni ile emekli oldu. Müdürlük tarafından yapılan açıklamada “1988 yılında meslek hayatına, 1995 yılında ise Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nde mesaisine başlayarak geçen 32 yılın sonunda emekliliğe hak kazanan Aysun Kırcan’ı emeklilik hayatına uğurladık.

Çalıştığı süre boyunca acı-tatlı birçok şey yaşadığı, yıllarca emek verdiği meslek hayatının son gününde, İl Müdürlüğü personeli olarak Aysun Hanımı yalnız bırakmadık. İl Müdür Vekilimiz Cemil Agas, yaptığı veda konuşmasında, meslek hayatında geçirdiği 32 yılın emeği için teşekkürlerini ileterek güzel dileklerde bulundu. Bizler de İl Müdürlüğü personeli olarak hayırlı, mutlu ve yılların yorgunluğunu üstünden atabileceği bir emeklilik diliyoruz” denildi.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com