Çan Belediyesi ile sendika görüşmeleri sürüyor

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çan Belediyesi ve DİSK Genel-İş Sendikası arasında yapılan görüşmelerin sürdüğünü belirterek, “Çalışanlarımızın alın teri ve emeklerinin karşılığını alabilmeleri adına geçtiğimiz günlerde başlatılan sendikal haklarının karşılanmasına yönelik görüşmelerin 2. oturumunu gerçekleştirdik. Disk Genel-İş Sendikası ile yapılan görüşmeler neticesinde imza aşamasındayız” şeklinde konuştu.

Çan Belediyesi ile işçi sendikaları arasındaki görüşmeler sürerken geçtiğimiz gün DİSK Genel İş Sendikası ile Çan Belediyesi arasındaki görüşmelerin 2. oturumu gerçekleştirildi. Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ise konuyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama görüşmelerde imza aşamasına gelindiğini belirterek şöyle dedi:

“Çan Belediyesi olarak çalışanlarımızın alın teri ve emeklerinin karşılığını alabilmeleri adına geçtiğimiz günlerde başlatılan sendikal haklarının karşılanmasına yönelik görüşmelerin 2.oturumunu gerçekleştirdik. Disk Genel-İş Sendikası ile yapılan görüşmeler neticesinde imza aşamasına gelinmiş olup gelişmeler halkımız ile paylaşılacaktır.”

Esra Çanlı