Çanakkale Geçilmez şampiyonluğa uzandı

Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü, geçtiğimiz gün İstanbul’da düzenlenen Karate Süper Ligi Final etabına damga vurdu. Bin 105 sporcunun katıldığı organizasyonda en çok madalya kazanan kulüp olan Çanakkale Geçilmez genel klasmanda 1. Oldu.

Minik, yıldız, ümit ve genç kategorilerinde Karate 34 Süper Lig Final etabını, 94 kulüp arasından, Çanakkale Geçilmez Spor Kulübü şampiyon olarak tamamladı.

8-9 Şubat tarihlerinde İstanbul Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda düzenlenen Karate 34 Süper Ligi Final etabında, Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü, minik, yıldız, ümit, genç kategorilerinde turnuvaya katıldı. Bin 105 sporcunun katıldığı lig finalinde, 94 kulüp arasından en çok madalya kazanan ve genel klasmanda 1.olan kulüp Çanakkale Geçilmez oldu.

Beyza Akkaya, 35 kg Kumite şampiyonu oldu ve altın madalya aldı. İbrahim Ege Sağnak, 40 kg Kumite şampiyonu oldu ve altın madalyaya uzandı. Güşta Şaşmaz, 54 kilogram Kumite şampiyonu oldu ve altın madalya aldı. Şaşmaz ayrıca genel klasman kupasının da sahibi oldu.

Tunahan Ünsal