Kedidir, ne yapsa yeridir

Çanakkale Belediyesi’nin sevimli kedisi Barış, geçtiğimiz gün düzenlenen Şubat Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda kürsüde eğlenceli görüntüler oluşturdu. Başkan Gökhan’ın konuşması esnasında kürsüye çıkan Barış, meclisteki ciddi havayı da hemen dağıttı.

Uzun zamandır Çanakkale Belediyesi’nde yaşayan Barış isimli sevimli kedi, geçtiğimiz gün düzenlenen Şubat Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda yüzleri gülümseten anların mimarı oldu. Barış, bir süre kadar meclisin içinde gezerek önce ortalığı kolaçan etti ardındansa patilerini meclis kürsüsüne atmaya başladı. Başkan Gökhan’ın gündeme dair değerlendirmeleri esnasında kürsüye çıkan sevimli can, bir müddet kuyruğunu sallayarak kürsüde gezindi.

OTURDU, SU İÇTİ, PATİSİNİ TEMİZLEDİ…

Bu esnada Başkan Gökhan ve meclisin üyeleri bu eğlenceli tablo karşısında gülmeden edemedi. Barış, kürsüde gezdi, oturdu, kalktı, su içti, patisini temizledi. Bir kediye ait tüm ritüelleri tek tek yapan Barış, kendi rızasıyla kürsüden inene dek kendisine hiçbir müdahalede bulunulmadı. Tam aksine bu tebessüm ettiren anlar, ‘kedidir, ne yapsa yeridir’ denilerek hoş görüntüler oluşturdu.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com