Chef Oktay törenle açıldı

Uzun yıllardır et sektöründe faaliyet gösteren Yiğit Öztürk tarafından açılan Chef Oktay Et Döner’in, açılış töreni dün Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yaklaşık 40 yıldır aile mesleği olarak dönercilikle uğraşan Öztürk ailesi, Chef Oktay’ın yeni şubesini, geçtiğimiz günlerde Çanakkale’de açtı. Dondurulmamış eti, hem ucuz hem de kaliteli şekilde halka servis etmek istediklerini söyleyen Chef Oktay’ın yetkilisi Yiğit Öztürk, “Yaklaşık 10 senedir Çanakkale’deyim, burayı sevdik ve ailemle birlikte Chef Oktay’ın yeni şubesini buraya açmaya karar verdik. Marka tamamen bizim markamız ve amacımız insanlara güzel eti, makul fiyatlara yedirmek. Umarım hepimiz için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.

“Bol kazançlı olsun”
Açılışa Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kurdele kesim töreninin ardından Chef Oktay’ın etlerinden tadan Başkan Gökhan, eti gayet lezzetli bulduğunu ifade ederek “Çanakkale’mize çok güzel bir mekan kazandırdınız, çok teşekkür ediyoruz. İnşallah hayırlı olur, başarılı olur. Çanakkale giderek gelişiyor, her gün yeni bir yer açılıyor. İnşallah burası da, bol kazançlı olur” şeklinde konuştu.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com