Emekçi arkadaşlarımıza ÇTSO’dan özel teşekkür

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla odanın olağan meclis toplantılarını sürekli takip eden basın mensuplarına teşekkür etti.

ÇTSO’nun olağan meclis toplantılarını sürekli takip eden basın mensuplarına teşekkür eden Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede, Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz, Genel Sekreter Sema Sandal da eşlik etti. Toplantıları düzenli takip eden TON TV Kameramanı Erol Uçar, gazetemizin muhabiri Tunahan Ünsal ve gazetemizde meslek hayatına başlayan Kalem Gazetesi muhabiri Simge Özden’e özel teşekkür eden ÇTSO yönetimi tarafından birer hediye de takdim edildi.

Basın mensuplarına özel program ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semiozğlu; “Odamızın her ayın ikinci Çarşamba günü gerçekleştirilen olağan Meclis Toplantılarımızı aralıksız olarak takip ederek, haber hazırlayan, emek veren değerli Basın Mensubu arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve takip için teşekkür ediyor, mesleklerinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Haber Merkezi