Gökçeada’yı ihya edecek buluşma

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’i Ankara’daki makamında ağırladı. Olumlu görüşmenin ardından adanın yapılacak yatırımlarla ihya olacağı öğrenildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkanvekili ve Çanakkale Bülent Turan, kendi partisinin belediye başkanlarının yanı sıra muhalif partilerden seçilen belediye başkanlarını Ankara’ya davet etmeye devam ediyor. Turan, son olarak Gökçeada’nın İyi Parti’li Belediye Başkanı Ünal Çetin’i geçtiğimiz gün makamında ağırladı.

“Gökçeadalılar adına teşekkür ederim”

Görüşmenin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’in “Bugün Ankara’da bizleri makamında kabul eden AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a misafirperliğinden, Gökçeada’nın sorunlarının çözümüne dair pozitif yaklaşımından dolayı tüm Gökçeadalılar adına Teşekkür ederim.

‘Ben; siz-biz ayırmaksızın doğduğum topraklara hizmet etme heyecanı taşıyorum’ ifadeleri ve kucaklayıcı tavrı, tüm Milletvekillerine örnek olabilecek bir tavırdı.” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Eylem Gözeldere

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com