“İsterdik ki tüm partiler destek olsun!”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, Libya Tezkeresinin meclisten geçmesinin ardından oylamada ‘hayır’ oyu kullanan partilere sitemde bulunarak “İsterdik ki tüm partiler destek olsun!” ifadelerini kullandı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan, çok tartışılan Libya tezkeresinin TBMM’de kabul edilmesinin ardından sosyal medyada sitem dolu açıklamalarda bulundu. Turan, “Libya Tezkeresi; AK Parti, MHP ve BBP’nin 325 oyuyla kabul edildi. İsterdik ki tüm partiler destek olsun. Daha bugün Yunanistan, Rum kesimi ve İsrail doğalgaz hattı anlaşması imzaladı. Türkiye’nin Libya hamlesinin (Anlaşmalar/Tezkere) önemi zaman geçtikçe daha iyi anlaşılacak” diye konuştu.

“AH MİLLİ GÖRÜŞ!”

Saadet Partisi’nden iki vekilinden birinin oy kullanmadığını diğerinin ise çekimser kaldığını belirten Turan, bu konuyla ilgili olarak ise “Ah Milli Görüş! Libya Tezkeresini destekleyeceğini açıklamıştı. Ancak iki Milletvekilinden biri oylamaya katılmadı, diğeri Chp/Hdp milletvekillerinin alkışları arasında hayır oyu verdi. İki milletvekilini bile ikna edemeyen/yönetemeyen Genel Başkan bugün istifa etmeyecekse ne zaman istifa edecek!” ifadelerini kullandı.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com