Hastaneye diye evden çıkan kadın 4 gündür kayıp!

Geyikli’de yaşayan evli ve bir çocuk annesi 24 yaşındaki Serap Özel, 4 gün önce ‘hastaneye gidiyorum’ diyerek evden çıktı ve bir daha geri dönmedi. Durumu jandarmaya bildiren Özel’in eşi Erkan Özel ise genç kadının hayatından endişeli…

Tuhaf olay 4 gün önce Geyikli’de yaşandı. İddiaya göre evli ve bir çocuk annesi olan 24 yaşındaki Serap Öz, eşine ‘hastaneye gideceğini’ söyleyerek evden ayrıldı. Aradan saatler geçmesine rağmen genç kadından haber alınamayınca ise Özel’in eşi ve yakınları durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Kayıp kadının eşi Erkan Özel, eşi ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını, gayet mutlu bir evlilikleri olduğunu ve eşinin 3 yaşındaki kızlarına da çok düşkün olduğunu söyledi. Özel, eşinin evden kaçması için bir neden olamayacağını söyleyerek Serap Özel’in hayatından endişe ettiğini belirtti.

“3 YAŞINDAKİ YAVRUMUN HATRINA…”

Özel, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ise “Arkadaşlar, eşim kayıp oldu. 3 yaşındaki yavrumun hatırına Allah aşkına yardımı seven ve Allah’ından korkan varsa gördüğü ya da yerini biliyor ise Allah aşkına haber versin şu fotoğraftaki yavrumun hatrına haber versin” ifadelerini kullanarak yardım talebinde bulundu.

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com