Kent protokolünden yeni yıl mesajları

Çanakkale’de protokolün önde gelen isimleri 2020 ile ilgili duygu ve temennilerini paylaşan mesajlar yayınladı.

Kentin önde gelen isimleri, 2020 ile ilgili duygu, düşünce ve temennilerini paylaşan mesajlar yayınladı. ‘Mutlu, huzurlu bir Çanakkale’ vurgusunun yapıldığı mesajların bazıları ise şöyle:

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı: “Yeni yılın ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının, saygıdeğer Çanakkalelilerin yeni yılını tebrik ediyorum.”

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan: “Bu kenti sevmek ruhumuzda var ve bu kentin de bir ruhu… Bu büyük bağ ile barış dolu, mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum. Mutlu yıllar Çanakkale!”

Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar: “Ülkemize ve dünyaya barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğimle; yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyorum.”

Çanakkale Barosu Başkanı Av.Bülent Şarlan: “Umudumuz, adalete olan güvenin arttığı, hukukun üstünlüğünün kabul gördüğü, insan hakları ve demokrasiye verilen önemin arttığı bir yıl olmasıdır. 2020 yılının meslektaşlarıma, dostlarıma ve herkese, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Sevgi ve iletişimin açamayacağı kilit yoktur. 2020 yılı sevginin ve diyaloğun yılı olsun.”

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu: “2020 Yılının, tüm üyelerimize huzur, başarı ve bereketli kazançlar getirmesi, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olması temennisiyle nice sağlıklı yıllar dileriz.”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek: “2020 yılının kentimiz için huzur getirmesini temenni ederim.”

İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar: İYİ Partililer olarak sorumluluk bilinci ve farkındalığı ile Halkımızın Yeni yılını kutlar sağlık mutluluk ve huzur dileriz.

Çanakkale Ziraat Odaları Başkanı İsmail Kaya: “Yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlar, selam ve saygılarımı sunarım.”

Esra ÇanlıWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com