Çanakkale CEZA’sını buldu

Türk rap müziğinin en eski ve sevilen isimlerinden birisi olan Ceza, Pazar günü Çanakkalelilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Soğuk havaya rağmen yüzlerce kentli 17 Burda AVM’de Ceza’nın şarkılarına eşlik etti.

Yıllar önce konser verdiğimde beni 50 kişi dinlerdi diyen Ceza, Çanakkale konserine Çanakkalelilere teşekkür ederek başladı. 1995 yılında aktif müzik hayatına başlayan ve birbiri ardına çıkarttığı albümlerle, Türkiye’yi bir anlamda rap müzik ile tanıştıran Ceza o günden bu güne aktif çalışmalarına devam ediyor.

Bilgin Özçalkan veya bilinen adıyla Ceza, Pazar günü, 17 Burda AVM’de, saat 18.00’de sahne aldı. Soğuk havaya rağmen Çanakkaleliler, konserden saatler öne AVM’de yerlerini aldılar. Saat 16.30-17.00 sularında kapılarda kuyruk oluşurken, Ceza’nın tam saatinde sahnede olması takdir gördü.

Sevilen parçalarını birbiri ardına seslendiren ve ara vermeyen sanatçı, babamın en sevdiği şarkımdı dediği Panaroma Harem’i sonlarda seslendirdi. Çanakkalelilerden gelen yoğun istek üzerine Yerli Plaka şarkısını seslendiren Ceza’ya, AVM’de eşlik edince ortaya renkli görüntüler çıktı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com