Türk ve Yunan tangocular Çanakkale’de buluşacak

Geçtiğimiz dönem büyük bir coşku ile birincisi gerçekleştirilen Çanakkale Tango Buluşması’nın ikincisi de tango severler için unutulmaz bir geceye dönüştü. Gecenin organizasyonunu yapan Tango Hocaları Onurhan Ateşli ve Melis Niksarlı, bir sonraki etkinlikte Türk ve Yunan tangocuları Çanakkale’de buluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

Hellespont Otel’de geçtiğimiz gün gerçekleşen 2. Geleneksel Çanakkale Tango Buluşması’nda birbirinden renkli görüntüler meydana geldi. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Bandırma, Biga’dan gelen tango severler, dans dolu bir gece için Çanakkale’deydi.

Geceye “TANGO MOD” Kurucu Eğitmenleri Onurhan Ateşli ve Melis Niksarlı, “Bandırma Hasat Sahne Sanatları” Kurucu Eğitmenleri Burak Güner ve Özlem Özşaylan ve son olarak “İstanbul Tangoloji Dans Stüdyosu” Kurucu Eğitmenleri,Alper Ergökmen ve Selen Sürek de katılarak şovlarıyla renk kattı. Saat 20:30 – 01:00 arası gerçekleşen gecede, misafirler tangoya doydu.

TROIA TANGO MEETING VOL. 3 GELİYOR
Etkinlik organizatörleri ve aynı zamanda Onurhan Ateşli ve Melis Niksarlı organizasyonla ilgili heyecanlarını gazeteniz Gündem ile paylaştı. Şimdiden “3. Geleneksel Çanakkale Tango Buluşması” için hazırlıklara başladıklarını ve önümüzdeki sene yapılacak buluşmanın “TROIA TANGO MEETING VOL. 3” adıyla çıkacağını ve Troya ortak paydasında buluşmak adına Türk ve Yunan Tangocuları bir araya getireceklerini dile getirdiler.

Her sene çıtayı biraz daha yükselterek bu buluşmayı sadece ulusal değil, uluslararası bir festival haline getirmek istediklerini de söyleyen Onurhan & Melis’e başarılar diliyoruz.

Eylem GözeldereWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com