Kentin eğlence hayatına yeni bir soluk geliyor

Yeni yıla girmeye günler kala, Çanakkale’de yepyeni bir eğlence mekanı ile 2020’ye merhaba diyecek. Bir süredir kıyı AVM’de tadilat ve hazırlık çalışmaları devam eden DİP CLUB, 29 Aralık 2019 Pazar günü Çanakkalelilere hizmet vermeye başlayacak.

Eğlence anlayışına farklı bir bakış getirecek olan DİP CLUB, 29 Aralık 2019 Pazar günü saat 18.00’de, 17 Burda AVM’de gerçekleşecek CEZA konserinin ardından eğlenceye devam etmek isteyenler için KIYI AVM’de Çanakkalelilere kapılarını ilk kez açacak.

29 Aralık’taki ilk buluşma açılışının ardından asıl sürpriz yılbaşı günü gerçekleşecek. Yepyeni bir yıla DİP CLUB’de merhaba diyecek olan eğlence severler, 2019’un son saatleri ve 2020 ilk saatlerine DJ VİRGO, DJ OYKUN VE DJ SEMİH’İN canlı performansları ile inanılmaz bir eğlence ile girecekler.

“2020’ye Merhaba” partisinde, BOOM BALLOON, SÜRPRİZ HEDİYELER ve KOKTEYL SHOTLAR ile yeni yıla girecek olan eğlence severler, partiye sadece 40 TL’ye alacakları bilet ile dahil olabilecekler. Sınırlı sayıdaki biletler, ÇOMÜ ÖSEM YAVUZ KIRTASİYE ve DEXTER HOOKAH LOUNGE BAR’dan temin edilebiliniyor. “Yeni Yıla Yeni Mekan Sloganı ile 2020’ye Merhaba Diyenler” bu büyük eğlenceyi kaçırmasın.

Haber Merkezi

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com