Yerel demokrasi söyleşisi

Gazeteci Yazar Kadri Gürsel ve Araştırmacı Yazar Ali Mert Taşcıer, 14 Aralık Cumartesi günü ‘Yerel demokrasi söyleşisi’ için Çanakkale’ye geliyor.

Çanakkale Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri son hız devam ediyor. Her hafta çeşitli etkinlikleri yazar ve okurları buluşturan programlar Aralık ayında da sürecek. Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre, bu buluşmalardan biri de 14 Aralık günü gerçekleştirilecek.

Yayınlanan duyuruda, Gazeteci Yazar Kadri Gürsel ve Araştırmacı Yazar Ali Mert Taşcıer, 14 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da ‘Yerel demokrasi söyleşisi’ için Çanakkale’ye geldiği ifade edildi. Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek söyleşiye tüm vatandaşlar davetli…

Kadri Gürsel Kimdir?

Kadri Gürsel, Türk gazeteci ve yazardır. Günümüzde Cumhuriyet’te yazmaktadır. 1986 yılında gazeteciliğe başlayan Gürsel, Ankara’da bulunan Yeni Gündem adlı haber dergisinde çalıştı. Daha çok dünyadan haberler ve dış politikayla ilgili konularla ilgilendiği derginin 1988 yılında yayın hayatı sona erdi.

Esra Çanlı