Ezine’de Ticaret Borsası rüzgarı

Çanakkale Ticaret Borsası tarafından, geçtiğimiz gün Ezine’de bir dizi ziyaret ve görüşme gerçekleştirildi.

Ticaret Borsası tarafından geçtiğimiz gün Ezine’ye adeta çıkartma yapıldı. Başkan Kaya Üzen’inde içinde olduğu bir heyet, üye ziyaretleri ve birçok görüşmede bulundu. Kaya Üzen Başkanlığında, Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Üyeleri Melih Gündoğdu, Birol Çetin ve Ruhi Badem, Genel Sekreter Sevcan Elver’in yer aldığı Heyet Ezine Kaymakamı Sn.Dr. Hacı Arslan Uzan, Ezine Gıda İhtisas OSB Müdürü Sn. Alper Altınok, ve Geyikli Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Oruçoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Heyet, resmi ziyaretlerde öncelikle ilçeye yeni atanan Ezine Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan’ın yanı sıra Ezine Gıda İhtisas OSB Müdürü Alper Altınok, ve Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu’ na yapılan ziyaretlerde bölge sorunları ve çözüm önerileri, yürütülen ve bölge kalkınmasını sağlayacak projeler hakkında bilgi paylaşımı gerçekleştirildi.

Borsa daha sonrasında, Uluova Süt Ürünleri, Kaanlar Gıda, Süha Tarım, Kaşıkçıoğlu Gıda, Safiden Zeytinyağları, Ayvaz Zeytinyağları firmalarına ziyarette bulundular.

Haber Merkezi