Dokuz, “Hakkı olanlardan helallik istiyorum”

Geçtiğimiz aylarda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz’un tayini çıktı, görev yeri değişti söylentileri çıkmıştı. Dokuz, o iddiaları yalanlamış ve görevimin başındayım demişti. İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz’un bu sefer tayini Ankara’ya çıktı. Dokuz, konuyla ilgili bir veda metni paylaştı.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz’un artık yeni görev yeri Ankara… Dokuz’un, başkentteki görevine kısa bir süre içerisinde başlaması bekleniyor. Dokuz, geçtiğimiz günlerde bir veda yazısı yazdı. “Bizden sonra göreve gelecek arkadaşıma başarılar diliyorum” dedi.

Dokuz tarafından kaleme alınan veda metninde, “Sevgili dostlar, 5 yıl, 4 aydır sürdürmekte olduğumuz, Çanakkale İl Kültür Turizm Müdürlüğü görevinden, 3 Aralık 2019 itibariyle, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde çalışmak üzere ayrılmış bulunmaktayım. Bu ayrılışla birlikte, onurla ifa ettiğimiz görevimizden gönül huzuruyla veda ediyoruz. Görevimizi ifa ederken, bize inanan, güvenen herkesten Allah razı olsun, hakkı olanlardan helallik istiyorum, benden yana helal olsun.

Çalışmalarımızda katkısı ve desteği olan en başta sayın Cumhurbaşkanımıza ve devlet büyüklerimize, birlikte mesai yaptığımız arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizden sonra göreve gelecek olan arkadaşıma da başarılar diliyorum” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal