İskenderoğlu sergiye ilgi gösterdi

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, geçtiğimiz gün Troya Müzesi’ndeki, “Bir zamanlar Selçuklu” sergisini ziyaret etti.

“Bir Zamanlar Selçuklu” sergisi geçtiğimiz gün Troya Müzesi’nde açıldı. Açıldığı günden itibaren yoğun bir ilgi gören sergiye, AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu’da ilgi gösterdi.  Sergilenen eserleri büyük bir ilgiyle inceleyerek Selçuklu Medeniyeti’ne doğru yolculuğa çıkan Milletvekili İskenderoğlu, eserler hakkında sanatçılardan bilgi aldı.
Ziyarette Çanakkale Ak Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Çanakkale İl Özel İdaresi İç Denetçisi İsmail Erdoğan ve Çanakkale Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık eşlik etti.

İskenderoğlu, yolculuğa Ahlat’ta başlayan ve Van, Ağrı, Kars, Erzurum, Tokat, Sivas, Kayseri, Ankara, Konya, Eskişehir, Bursa ile devam eden şu anda da Çanakkale’de bulunan buradan sonra Edirne ve İstanbul ile kapanışı gerçekleşecek olan sergiyi ziyaretinin sonunda sanatçılara tebrik ve teşekkürlerini dile getirdi.

Haber Merkezi