Voleybol Turnuvası Tam Gaz!

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) koordinasyonunda gerçekleştirilen Kurumlar Arası Troya Voleybol Turnuvası büyük heyecan ve coşku ile devam ediyor.

ÇTSO’nun haberine göre; Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleştirilen karşılaşmalarda, İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü 3-0, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ise Çanakkale Belediyesi’ni 3-0 yendi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Meclis Katip Üye Kanber Koç, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt, Oda personelleri Seçil Uğur, Gökhan Doğru ve Ramazan Sarıbıyık ile çok sayıda izleyicinin yer aldığı maçlarda keyifli ve heyecanlı anlar yaşandı.

Maçlarla ilgili yapılan açıklamada; “Turnuvamıza ailelerin çocuklarıyla beraber gelerek maçlarımızı ilgiliyle takip etmesi bizleri son derece memnun ediyor. Bizim organizasyonda hedefimiz, kurumlar arasında çalışanlar ve aileler arasında kaynaşma ortamı yaratarak keyifli dakikalar geçirebilmesiydi. Bu ortamı sağlayabildiğimizi görmek bizleri maç sonuçlarından çok daha fazla mutlu ediyor. Turnuvamızın Kasım fikstürüne göre son maçlar, 29 Kasım Cuma günü saat 20.00’da Anafartalar Spor Salonunda; Çanakkale İl Tarım Müdürlüğü-Kepez Belediyesi, Milli Eğitimi Müdürlüğü- Orman Bölge Müdürlüğü arasında oynanacaktır, tüm sporseverleri Turnuvamızı izlemeye davet ediyoruz.” denildi.