Kepez delegelerini seçti

Cumhuriyet Halk Partisi’nde delege seçim heyecanı başladı. Kepezli CHP’liler, cumartesi günü Kepez Düğün Salonu’nda oylarını kullandılar.

Cumhuriyet Halk Partisi, İl ve İlçe Başkanlarını seçeceği seçim sürecine adım adım giriyor. CHP, Cumartesi günü Kepez delege seçimlerini gerçekleştirdi. Kepez Düğüm Salonu’nda saat 9.00’da başlayan oy verme işlemi 17.00’ye kadar sürdü. Kepezli CHP’liler sabah saatlerinde sandığa gitmeye başladılar. Tüm gün süren oy verme işleminde esas yoğunluk öğleden sonra yaşandı.

Delege seçimlerine, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, İl , belde ve Merkez İlçe yönetimleri de katılım gösterdiler.

“Yeni dönemde görev alacak arkadaşlara başarılar diliyoruz”

Düzenlenen seçimle ilgili açıklamalarda bulunan Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, “Cumhuriyet Halk Partisi örgüt seçimlerine Kepez’den başlıyor. Çanakkale Merkez ilçe olarak, Kepez beldemizin delegelerini, bugün seçiyoruz. Sandıklar kuruldu, ara ara üyelerimiz geliyorlar ve oylarını kullanıyorlar. Yeni dönemde görev alacak tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Üyelerimiz ilçe kongrelerinde oy kullanacak delegeleri seçecekler ve kongre sürecimizi tamamlayacağız” dedi.

“Kucaklaşarak çalışacağız”

CHP Kepez Belde Başkanı Kudiret Şahin ise oy kullanımı ve delege seçimi ile ilgili, “Kepez CHP olarak üyelerimizle bu demokrasi şölenini en güzel şekilde yerine getirip, halkımıza hizmet için kucaklaşacağız. Hayırlı olsun…” yorumlarında bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com