Geyikli’ye mobese geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Ak Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun destekleriyle Geyikli’ye mobese kurulması için ilk adım atıldı.

Geyikli Belediye Başkanı geçtiğimiz günlerde Geyikli’ye mobese kurulacağını duyurdu. Mobese güvenlik için gereklidir diyen Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, haberi sosyal medyadan duyurdu.

Oruçoğlu konuyla ilgili, “Mobese Emniyet Genel Müdürlüğü altyapısı için tasarlanmış, asayiş hizmetlerine yönelik olarak fayda sağlayacak bir sistemdir. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Grup Başkanvekilimiz Sayın Bülent Turan, Çanakkale Ak Parti Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’nun destekleriyle beldemize MOBESE Sistemi kurulması için ilk adım atılmıştır.

Asayişi en üst düzeyde sağlamak, istenmeyen olayların yaşanmasını önlemek amacıyla, beldemizin çeşitli bölgelerin de özelikle giriş ve çıkışında, cadde ve sokaklarında gece görüşü olan, aralıksız 24 saat kayıt yapacak olan MOBESE sistemi beldemize hayırlı uğurlu olsun. Mobese güvenlik amaçlıdır, Vatandaşa ceza yazmak İçin değildir” ifadelerini kullandı.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com