Başkan öğrencilerle çorbada buluştu

Çanakkale Belediyesi tarafından her sene düzenli olarak gerçekleştirilen çorba dağıtım etkinliği bu sene de devam ediyor. Dün Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’da ÇOMÜ Terzioğlu Yerleşkesi’nde öğrencilerle buluştu.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, dün saat 9.30’da ÇOMÜ Terzioğlu Yerleşkesi’nde bulunan çorba dağıtım merkezindeydi. Sabah saatlerinde Başkan Gökhan, hem çorbasını içti hem öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere tek tek uygulamadan memnun musunuz diye soran Başkan Gökhan, öğrencilerden vize haftası olduğunu öğrendi. Sınav haftasında çorbanın daha da önemli olduğuna değinen başkan Gökhan, sınavlar olmasa üniversite daha keyifli olacak esprisini yaptı.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ÇOMÜ içerisinde yer alan çorba dağıtım merkezinin önünde, “Bugün sabah, üniversitemizin Terzioğlu Kampüsü’nde bulunan çorba dağıtım yerine ziyarete geldim. Her yıl olduğu gibi bu sene de çocuklarıma 8-10.00 arasında çorba ikram ediyoruz. Bu çağın gençleri evden genelde kahvaltı etmeden çıkarlar. Onun için biz de dedik ki, bu çocuklar gelişim çağında, sabahları kahvaltıya ihtiyaçları var. Kahvaltı veremiyoruz ama bizde denetimli çorba veriyoruz. Bu çorbalar her gün çeşitli ve değişik çıkıyor. Ekmek var, karınlarını tok tutuyor. Dolayısıyla üniversitemizin gençlerine burada hizmet vermek için bu uygulamayı yapıyoruz” açıklamasında bulundu.

Tunahan ÜnsalWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com