Şekil Değiştiren Bir Tür

David Icke adında bir abimiz tarafından ortaya atılan bir teoriye göre. Halihazırda dünyayı yöneten, toplumlara yön veren insanlar düşündüğünüz kadar masum olmayabilirlermiş. Öyle ki bu insanlar aslında insan kılığına girebilen (shapeshifter) ayrı bir türmüş. Shapeshifter olan bir insanın göz bebeklerinin sürüngen göz bebekleri gibi çizgi haline gelmesi vs gibi belirleyici bir takım özellikleri bulunuyor. 

illüminati: dünyayı kontrolü altında bulunduran topluluk, yüzlerce yıl önce dünya dışında olmakla birlikte nereden ne şekilde geldiği tam olarak bilinmeyen sürüngenimsi bir ırkla o dönemin illüminati mensubu insanların eşleşmesi, birleşmesi sonucu meydana gelen bir tabir-i caizse melez ırktan oluşmaktadır.

David abimizin bu teorisi üzerine youtube’a, reptilian ve shapeshifters başlığı ile onlarca video yüklendi. Türkçe içeriklerinde bulunduğu reptilian meselesinin cinlerle aynı yaratıklar olduğu gibi garip garip teoriler de bulunuyor.

Ahmet Çakar da Uyardı
Ünlü futbol yorumcusu ya da ünlü yorumcu -bilemiyorum ne demeli- Ahmet Çakar  Beyaz TV de yayınlanan bir futbol programında reptilianlar üzerine oldukça bilgilendirici bir konuşma yaptı. Kendisi sanıyorum bu meseleyi oldukça ciddiye alıyor. Çok garip. Çok acayip.

Obama’nın Koruması
Obama’nın korumasının reptilian ırkından olduğu ile ilgili çok fazla spekülasyon dolanıyor ortalıkta. Bununla ilgili videolar bile var. Meraklısı youtube’a bakabilir.

Gerçek Olabilir mi?
Yani bana sorarsanız bu dünyada her şey gerçek olabilir. Bir o kadar olmayadabilir. Asıl sıkıntı bu gerçeklik sandıklarımız ya da sanmadıklarımız hayatımızı yönlendirmeye başlayınca ortaya çıkar. Popüler kültür olarak bilmenizde fayda var. Ona buna reptilian, shapeshifter demeyin…

 WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com